Tipy na výlety

V zimě na běžkách, v létě na kole, pěšky nebo na koloběžkách či autem. V okolí Harrachova je nespočetné množství možností trávení volného času, ať už jste milovníky sportu, přírody nebo památek. Můžete tu čas trávit aktivně i relaxovat. Krkonoše jsou také protknuty sítí lanových drah, které z větší části fungují v každém ročním období.

Mumlavské vodopády, Janské Lázně, Hrad Trosky, Obří důl, Pančavské vodopády, nespočetné množství rozhleden (např. Černá hora, Hnědý vrch, Žalý, Šibeník aj.), Hornické muzeum Harrachov, Muzeum skla Harrachov, Muzeum bratří Čapků v Malých Svtoňovicích,  Sněžka, pramen Labe, Rýchorský prales, Hrad Pecka, Zámek Vrchlabí … to je jen malý výčet zajímavých míst v okolí Harrachova. Na své si přijdou i milovníci adrenalinu. Vertical park Harrachov, MTB sjezdová trať Špindlerův mlýn , Bungee Harrachov – Krkonoše, Paintball Horní Maršov aj.

Lyžařské středisko:https://www.skiareal.com/cz/leto/ski-areal-harrachov/
Hornické muzeum:http://www.hornicke-muzeum.eu/cs/
Mumlavské vodopády:https://www.mumlavskyvodopad.cz
Muzeum skla:https://www.sklarnaharrachov.cz/muzeum
Bobová dráha:http://www.bobovka.cz
Zajímavé trasy https://www.kudyznudy.cz/vylety/na-kole-po-cesku/okolo-harrachova-na-kole#itinerary

Apartmán se nachází v klidné části obce, zároveň ale v dosahu veškerých služeb. Projekt je zasazen v údolí říčky Kamenice, na úpatí vrcholu Hřebínek, z něhož se spouští bobová dráha a sjezdovka, která je z apartmán vzdálená pouhých 200 metrů. V pěším dosahu (600 metrů) je i stanice lanovky vedoucí na oblíbenou Čertovu horu. Harrachov, společně se Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou, patří mezi trojici nejoblíbenějších tuzemských horských center.

Apartmán se nachází v blízkosti několika atraktivních aktivit – nejbližší sjezdovky Hilbert, Aktivity park, Mumlavské vodopády, Bobové dráha a Muzeum skla. V dochozí vzdálenosti cca 50m vynikající restaurace.

Poblíž jsou sjezdové i běžecké trati. V Harrachově se nacházejí dvě čtyřsedačkové lanovky, lanovka Harrachov a lanovka Rýžoviště. K lanovkám lze použít Skibus, jehož zastávka je vzdálena cca 150m. V okolí je i velké množství upravených běžeckých tras a to jak na české straně, tak i na polské straně hranic (Jakuszyce).